Косметологія
arrow Всі послуги медичного центру
Лазер в косметології
XP_Spectro_01151

У Медичному центрі Phlebos виконуються дерматологічні процедури за допомогою лазера на високому професійному рівні, при швидкому відновленні, оскільки лазерне видалення – це відсутність крові, болю і набряку. Забезпечується повна стерильність і безпеку, оскільки процедури виконуються в умовах операційної (чистій зоні), при цьому лазерна насадка не торкається до вашої шкіри, забезпечуючи мінімальні ризики для пошкодження тканин.

Неодимовий лазер Fotona XP Nd: YAG дозволяє виконувати лазерне коригуюче втручання при оніхомікозі, дозволяючи за 1-2 сеанси повністю позбутися від проблеми.

Також неодимовий лазер Fotona XP Nd: YAG активно використовується в нашому центрі для лазерного видалення гемангіом обличчя і тіла, усунення пігментних і судинних уражень, розгладження зморшок, лікування акне від легкого до середнього ступеня.

Причин, чому виникає купероз або розацеа, багато. Купероз може бути спровокований прийомом гормональних контрацептивів або стероїдів, сонячним випромінюванням і низькими температурами, пілінгами і лазерним шліфуванням, травмами м’яких тканин і навіть ожирінням. Розвиток розацеа пов’язане з генетичною схильністю, порушенням нейроендокринної регуляції, гормональним дисбалансом (підвищеним рівнем естрогену) і патологіями шлунково-кишкового тракту (helicobacter pylori виявляється у 67% хворих).

Факторів, на тлі яких купероз і розацеа прогресують (погода, стрес, харчування, сауна) досить багато. Також купероз і розацеа можна переплутати з контактним і сонячним опіком, цілком нормальною індивідуальною особливістю, інше. Діагноз поставити може тільки лікар.

Методи естетичного вирішення проблеми (видалення судин) однакові. Але визначити, чим викликана патологія – куперозом або розацеа – потрібно, щоб після курсу процедур капіляри не проявилися знову. Досвічений дерматолог-косметолог, діагностуючи розацеа, направить пацієнта до гастроентеролога, невролога, гінеколога-ендокринолога.

Якщо, крім куперозу вас турбує акне, основу домашнього догляду повинні складати кошти anti-redness, антибактеріальні препарати, ретиноїди, сироватки проти запальних елементів. Бажано уникати лазерні шліфовки, мезороллери, активне скрабування, жорсткі пілінги, інтенсивні масажі і розігріваючі маски.

З лазерним видаленням новоутворень бездоганно справляється лазер Дека СО2 SmartXide DOT, а саме видаляються: папіломи, фіброми, невуси, бородавки, кератоми; гіперкератоз стоп (натоптиші, мозолі), підошовні бородавки.

Лазерне видалення новоутворень – це ефективний, швидкий і абсолютно безпечний спосіб позбавлення від родимок, бородавок, папілом та інших дефектів шкіри.

У більшості випадків знадобиться лише одне відвідування фахівця, щоб назавжди забути про неприємні новоутворенні. За допомогою лазерного апарату можна позбутися від таких дефектів шкіри і слизових оболонок:

  • невуси (родимки и родимі плями);
  • папіломи;
  • бородавки;
  • конділоми и т.д.

Лазерне видалення новоутворень шкіри дає не тільки косметичний ефект, а є запобіжним заходом виникнення запалень, розростань або злоякісних утворень. Лазерна апаратна косметологія дозволяє позбутися від них швидко і назавжди.