Хірургія, лазерна хірургія
Ліпосакція

Ліпосакція – хірургічна операція, при якій виконується аспірація жиру з підшкірної клітковини через невеликі розрізи (проколи) шкіри через спеціальні канюлі. Існують різні види ліпосакції: тумесцентна (під місцевою анестезією), ультразвукова, вібраційна, лазерасистований ліполіз.

У нашій клініці ми виконуємо лазерасистованний ліполіз під місцевою (тумісцентною) анестезією. З усіх видів ліпосакції, лазерасистований ліполіз – найменш інвазивна процедура. Лазерна енергія руйнує жирові клітини (адипоцити).

Лазерна енергія проводиться по гнучкому оптоволокну, яке знаходиться всередині спеціальної канюлі. Крім розплавлення жиру, лазерна енергія, впливаючи на навколишню шкіру, підтягує її. Контрольований нагрівальний ефект лазера викликає утворення нового колагену і еластину в шкірі. Скорочення більш виражено, і шкіра стає більш гладкою, ніж після класичної ліпосакції. Після цього розплавлений жир відсмоктується за допомогою аспіраційних канюль.

Невеликі ділянки можна обробляти лазером неевакуюючи розплавлений жир. Він поступово дренується в лімфатичну систему. Лазерна ліпосакція не є методом зниження маси тіла. Ця процедура показана пацієнтам з нормальною або трохи підвищеною масою тіла для усунення жиру з «проблемних» зон (живіт, шия, підборіддя, руки, спина, стегна і інше).

 

У нашому медичному центрі ми використовуємо найсучасніший різновид лазерної ліпосакції: з використанням двох довжин хвиль лазерного випромінювання. Починаємо процедуру ліполізу лазером з довжиною хвилі 1470 нм. Лазерне випромінювання з цією довжиною хвилі найбільш ефективно «розтоплює» жир. Після цього відбувається «відсмоктування» розплавленого жиру через спеціальні канюлі для ліпосакції. Закінчуючи процедуру, ми використовуємо лазер з довжиною хвилі 1064 нм.

Таке лазерне випромінювання найбільш ефективно коагулює кровоносні судини (тим самим запобігає розвитку кровотеч і утворення гематом) і стимулює вироблення нового колагену в шкірі за рахунок її термічної обробки зсередини. В післяопераційному періоді розвивається ефект ліфтингу шкіри.

Лазерний ліполіз

Оптимальні результати корекції фігури з мінімальним втручанням за мінімальний час:

  • Безпечне, швидке і ефективне лікування
  • Невелика травма і мінімальний дискомфорт під час процедури
  • Одночасне підтягування шкіри дозволяє уникнути в’ялої шкіри
  • Не потрібує загального наркозу
  • Не потрібує швів
  • Більш швидке відновлення

Лазерний ліполіз ми проводимо за допомогою лазерної системи Nd: YAG компанії Fotona. Фахівці клініки пройшли навчання лазерасистованому ліполизу в Академії лазера і здоров’я Fotona (LAHA) в Любляні та Загребі.