Хірургія, лазерна хірургія
Гіпергідроз

Неінвазивне лікування пахвового гіпергідрозу лазером Nd: YAG

Пахвовий гіпергідроз заподіює пацієнтам значний дискомфорт, особливо в літню пору. Лазер Nd: YAG є кращим вибором для лікування цих станів завдяки мініінвазивності, швидкості виконання процедури і мінімальним ускладненням.

Гіпергідроз – це медичний термін, що описує патологію, яка складається в надмірному потовиділенні. Найчастішими місцями такого рясного потовиділення є пахви.

Бромідроз (осмідроз) – це патологічна ситуація, яка характеризується поганим запахом, що виникають в результаті бактеріального впливу на секрецію апокрінних залоз. Відбувається виділення поту з неприємним запахом, обумовленим підвищеним вмістом жирних кислот і аміачних сполук з його вторинним бродінням.

Пахвовий гіпергідроз можна розділити на дві підгрупи, основну і симптоматичну. Гіпергідроз основної групи майже не має запаху і є всього лише станом підвищеного потовиділення, яке не залишає слідів на одязі.

Симптоматичний гіпергідроз завжди супроводжується “цапиним запахом” апокрінного бромідроза і знебарвленням одягу.

Лазерний аденоліз – це хірургічна процедура, яка виконується під місцевою тумесцентной анестезією, під час якої апокринні і екзокринні залози руйнуються лазерної енергією. Лазер при контакті з тканиною генерує фото-гіпертепловий ефект, що призводить до випаровування клітин потових залоз.

Крім прямого руйнування, яке відбувається в результаті випаровування і карбонізації тканини, термічний лазерний ефект створює бар’єр в симпатичної іннервації потових залоз, тому лікування також діє на рівні нервової стимуляції процесу потовиділення.

Nd: YAG лазер є єдиним лазером, який забезпечує найкоротший період післяопераційного відновлення, з мінімальними розрізами, які перетворюються в маленькі, ледь помітні рубці.