Флебологія
Склеротерапія ( CLaCs )

Вперше в Україні,

найсучасніший вид склеротерапії !

Нарешті знайдено рішення надійного усунення «павучків » і «синьо-зелених прожилок» на ногах. Вперше в Україні , найсучасніший вид склеротерапії – КЛАКС! Кріо -лазер, Кріо -Склеро.

Cклеротерапія – процедура, яка використовується для усунення судинної сітки і ретикулярних вен. Під візуальним контролем в судину вводиться склерозуючий препарат, який викликає склеювання стінок судини і в подальшому – розсмоктування . Але дуже часто класична склеротерапія не дає бажаного результату. Фахівці нашого центру пропонують вам процедру CLaCS , абревіатура розшифровується як Кріолазер-Кріосклеро ( Cryo Laser Cryo Sclerotherapy ). Це революційне лікування судинних зірочок і ретикулярних вен. Техніка CLaCS була розроблена доктором Ксуо Міяке з Сан-Паулу, Бразилія . Його новаторські розробки дозволяють ефективно усувати судинні зірочки і ретикулярні вени .

Головний лікар нашої клініки Щукін Сергій Петрович у 2015 році пройшов майстер-клас у Касуо Міяке. Після проходження майстер-класу склеротерапія в нашому медичному центрі стала більш ефективною. Виконано більше 4000 процедур.

Причиною поганих результатів склеротерапії та черезшкірної лазерної коагуляції служить те, що фахівці впливають на судинну сітку безпосередньо на поверхні шкіри. При цьому не усуваються ретикулярні вени, які розташовані в більш глибоких шарах шкіри і в підшкірній клітковині, і які не видно на поверхні.

У нашому медичному центрі застосовується пристрій компанії Christie, під назвою VeinViewer Flex. Компанія Christie вперше представила пристрій для візуалізації венозних судин в 2006 р. VeinViewer Flex випромінює біляінфрачервоне світло, яке проникає через шкіру і підшкірну жирову клітковину. Світло поглинається і частково розсіюється при потраплянні на венозні судини, тоді як шкіра і підшкірна клітковина повністю відбивають біляінфрачервоне світло.

 

Всі результати

Програмне забезпечення дозволяє виконувати обробку зображення в режимі реального часу. Зелене світло проектора також відбивається інфрачервоним фільтром. Проста процедура калібрування забезпечує правильне вирівнювання проектованого зображення в залежності від анатомічних особливостей. Прототип пристрою був розроблений в 2004 році для забору крові і внутрішньовенних ін’єкцій.

 

Для коагуляції вен ми використовуємо неодимовий лазер Fotona XP Dynamis. Особливістю неодимового лазера є те, що його промінь проникає до 5-6 мм вглиб тканин і впливає на ретикулярні вени, які «живлять» поверхневі судинні «павучки». Відбувається коагуляція судин, при цьому не пошкоджуються навколишні тканини .

Процедура виконується під струменем холодного повітря – 30 градусів С0, що робить черезшкірну лазерну коагуляцію менш болючою, захищає тканини від перегріву . Після обробки ретикулярних вен лазером, ми їх склерозуємо під контролем веновізора. Поверхнева судинна сітка усувається аналогічним комбінованим методом ( черезшкірна лазерна коагуляція і / або мікросклеротерапія). Для візуалізації телеангіоектазій («судинної сітки») ми користуємося системою Syris v900L, яка представляє собою лупу з підсвіткою поляризованим світлом. Оператор за допомогою цього приладу бачить збільшені капіляри в тривимірному зображенні, що дозволяє йому проводити точні ін’єкції. Від індивідуальних особливостей кожного пацієнта залежить співвідношення обсягу лазерного впливу і склеротерапії.

 

Важливо: На сьогоднішній день склеротерапія максимально наближена до потреб пацієнта. Курс лікування складається з невеликої кількості процедур (в середньому 2-4 сеанси), які проводяться амбулаторно. Після сеансу на ногу пацієнта одягається компресійна панчоха. Компресія є обов'язковим компонентом склеротерапії та від її ефективності залежить кінцевий результат.

Для охолодження зони лікування використовується сучасна кріоустановка. Зона лікування охолоджується в протягом декількох секунд, потім виконується вплив лазером, введення склеропрепарата і додаткове охолодження шкіри також протягом декількох секунд.

 

 

Перед процедурою Вам необхідно пройти наступні обстеження :

  1. Загальний аналіз крові з формулою;
  2. Коагулограма (МНО, ПТІ, АЧТЧ, фібриноген);

Склеротерапія в Києві, вартість лікування уточнюється після консультації .